درباره

پانل

شرکت تولیدی شیر و فرآورده های لبنی صبح سپید پارس با نام تجاری (پانل) تولید کننده انواع لبنیات پاستوریزه در سال 1383 تاسیس و پس از طی مراحل اجرایی نهایتا در مورخه 1385/6/5 به بهره برداری رسید و از نیمه دوم سال 1385 رسماً به چرخه تولید فرآورده های لبنی پاستوریزه وارد گردیده است. ظرفیت اسمی این کارخانه 150 تن انواع محصولات لبنی شامل انواع ماست . انواع دوغ . شیر پاستوریزه . کشک و انواع پنیر در اوزان مختلف در سه شیفت کاری می باشد که با بازاریابی و توسعه بازار مصرف ، امکان افزایش آن فراهم میباشد .
این واحد تولیدی در استان فارس ناحیه صنعتی شهرستان فسا واقع گردیده است و با توجه به استعداد منطقه در دامداری و تولید شیر خام در منطقه مناسبی جهت فعالیت در بخش فرآورده های لبنی قرار دارد و از نظر جغرافیایی نیز در جنوب شرقی استان فارس و همجوار با استان های شرقی و جنوبی کشور عزیزمان ایران قرار دارد و دسترسی مناسبی به بازارهای هدف در این استان ها دارد .
از اهداف اصلی تاسیس این واحد تولیدی کمک به توسعه صنعت دامپروری در شهرستان فسا و جنوب استان فارس و ایجاد اشتغال جهت جوانان استان فارس بوده که این مهم در زمان طی شده از شروع کار شرکت به نحو مقتضی به انجام رسیده و در حال حاضر با اشتغال مستقیم 350 نفر و غیر مستقیم حدود 500 نفر یکی از واحدهای فعال و اشتغال زای جنوب کشور می باشد. محصولات تولیدی این واحد با توجه به کیفیت و مرغوبیت بالا رقیب جدی برند های معتبر کشور میباشد و در اغلب استانهای همجوار استان فارس توزیع میگردد و استقبال خوب مصرف کنندگان نشان دهنده مرغوبیت محصولات این واحد تولیدی میباشد .